Зміст

6.06.2017 о 14.00 годинівідбудеться засідання 21 позачергової сесії 7 скликання

13.06.2017

Шановні депутати, запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні ХХІ  позачергової сесії VII скликання Любимівської селищної ради, яке відбудеться в приміщенні селищної ради 16 червня 2017 року о 14.00 годині.

Порядок денний :

 1. Про звіт щодо  виконання бюджету селищної   ради за 2016   рік
 2. Про внесення змін до рішення сесії « Про селищний бюджет на 2017 рік»
 3. Звіт директора Любимівського СКГ про господарську та фінансову діяльність підприємства за 2016 рік

4.Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 1. Вилучення земельної ділянки згідно поданої заяви.
 2. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.
 3. Затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення меж) земельної ділянки (на місцевості) яка знаходиться в постійному користуванні в Каховському Геріатричному пансіонаті.
 4. Про включення до черги.
 5. Затвердження змін до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій, та зонування смт Любимівка Каховського району Херсонської області.
 6. Надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.
 7. Надання дозволу на розробку технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок під закладами комунальної власності.
 8. Про преміювання селищного голови Коновалова С.В. та секретаря ради Димченко М.О.   з нагоди  святкування Дня Конституції   України
 9. Розгляд депутатських запитів та звернень .

14.Різне.

Інформаційні  питання

Селищний голова                                       С.В. Коновалов