Зміст

РІШЕННЯ ВК від 31.05.2017 року

08.06.2017

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

       Каховського   району      

Херсонської   області

Виконавчий комітет

Рішення № 72

  31.05.2017                                                                                                            смт Любимівка

 

Про надання одноразової адресної

матеріальної допомоги   жителям смт Любимівка

    Заслухавши заяви громадян Якуби І.С. Слонського А.П.  Шатнього О.В. , Караванова В.Г. Єфременка О. М. Тимко В.К. Маринич Л.П. Завгороднього В.І. Шакало О.Д. Моргуна В.Ф.  про надання допомоги на лікування та придбання ліків та розглянувши протокол  № 03  від 30.05.2017 року засідання комісії  з надання матеріальної допомоги  виконавчий комітет селищної  ради                     

ВСТАНОВИВ :

         Якуба  Інна Сергіївна 15.12.1996 р.н. тяжко хворіє, є інвалідом  ІІІ групи дитинства  з 2013 року , згідно довідки «Херсонського обласного онкологічного диспансеру» № 01-12/53 від 04.02.2016 року, копії мультиспіральної  комп’ютерної томографії органів грудної клітини від 09.11.2016 року, копії мультиспіральної  комп’ютерної томографії органів грудної клітини від 31.01.2017 року, має діагноз: карцинома лівої молочної залози   з метастазами  в серединогрудні лімфовузли, в легені і в плевру з обох сторін, метастази літичного типу  в грудину і 8 ребро з права. Правосторонній ексудативний плеврит. Уретерогідронефроз з права. Хр. деформуючий бронхіт. Аортокардіосклероз. Гепатомегалія. Острохандроз грудного і  поясничного  відділу хребта.

Якуба Інна Сергіївна проживає з дідусем та бабусею за рахунок їх пенсій та заробітної плати дядька та дядини. Якуба Інна Сергіївна власного житла, власного земельного паю, власного підсобного господарства ВРХ, свиней на території селищної ради не має.

Якуба  Інна Сергіївна  має тяжке матеріальне становище та потребує матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків.

          Слонський  Анатолій Павлович 30.05.1950 р.н., згідно довідки Каховської центральної лікарні  №13/61  від 31.03.2017 року  перебуває на диспансерному  обліку у  лікаря онколога з 2017 року  діагноз Ag Ca астрального  відділу  шлунку ,  26.12.2016 року  проведено операцію. Слонський А.П.  проживає з дружиною , двома  дочками та онукою  за рахунок власної пенсії та пенсії дружини, орендної плати за землю та заробітної плати  дочки Слонської Оксани Анатоліївни, дочка Слонська Олена Анатоліївни  постійного місця роботи не має.

Слонський А.П. власного підсобного господарства ВРХ, свиней , автомобільного транспорту на території селищної ради   не має, потребує матеріальної допомоги на  лікування та придбання ліків.

             Караванов  Віталій Григорович 04.09.1956 року народження згідно довідки Каховської центральної лікарні  №10/74  від 20. 04.2017 року  перебуває на диспансерному  обліку у  лікаря онколога з січня  2017 року  діагноз  с-г простати в кісному  скелету.Больовий синдром. Караванов В.Г.  проживає з дружиною за рахунок пенсій, заробітної плати дружини та орендної плати за ділянку для ведення ОСГ 0,8 га. . Підсобного господарства ВРХ , свиней , власних транспортних  засобів на території селищної ради не мають. Караванов В.Г. потребує  матеріальної  допомоги на  лікування та придбання ліків.

     Шакало Олександр Дмитрович  04.10.1963 р.н., згідно довідки Протитуберкульозного диспансерного відділення КЦРЛ від 28.02.2017 року  перебуває на диспансерному обліку з діагнозом  МРТБ(18.05.2015) легень (дисемінований), туберкулома Дестр – 05.15 МБТ –М-v.16) К – (ХІІ.15) резист І+ (Н RZ) резист ІІ+(АмСм) гіст  0 каш 4 (РТБ) КОІ (2015).

Шакало Олександр Дмитрович проживає з сім’єю у власному будинку   за рахунок пенсії, орендної плати за власний земельний пай, орендної плати за земельні паї дружини  та  заробітної плати доньки. Власного підсобного господарства, ВРХ, свиней на території селищної ради не мають .

Шакало Олександр Дмитрович має низький матеріальний рівень та потребує надання матеріальної допомоги на  придбання ліків.

        Моргун  Володимир Федорович 26.12.1958 р.н.,  згідно довідки КРЦПМСД    від 05.05.2017 року № 285/67   хворіє, має діагноз –  ІХС: Стабільна стенокардія напруження ФКТ і спокою. Дифузний кардіосклероз, КВР(2014). СН ІІ Постійна форма фібриляції передсердь і пролапемитрального клапана, ми тральна і трискупіальна недостатність, спостерігається терапевтом, потребує постійних курсів лікування та  постійного прийому симптоматичної терапії. В 2014 році, згідно копії виписки із історії хвороби  № 1545/14   Державної установи “Інституту серця міністерства охорони здоров’я України “  Моргуну Володимиру Федоровичу було проведено протезування ми трального  клапана (АТS № 29), пластика трискупідального клапана по Де Вега.

Моргун Володимир Федорович проживає  за рахунок пенсії та орендної плати за землю,  . Власного підсобного господарства, ВРХ, свиней  на території селищної ради не має. Проживає скрутно, потребує надання матеріальної допомоги для підтримуючої терапії та придбання ліків.

           Маринич Леонтій  Панасович  21.10.1940 р.н.  тяжко хворіє, перебуває на диспансерному обліку  лікаря онколога та має діагноз – С-г простати st II КГ ІV, Mts в сечовий міхур  Т4 N1Мо. Prolongacia morbi, згідно довідки КРЦЛ ЛКК № 3/69 від 12.04.2017  року.

Маринич Леонтій Панасович проживає за рахунок пенсії та орендної плати за земельний пай, власного підсобного господарства на території селищної ради не має. Має  скрутне матеріальне становище,   потребує надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків.

          Єфременко Олександр Миколайович 25.08.1944 р.н.  згідно довідки ЦКРЛ ЛКК № 5/83  від 05.05.2017 року   перебуває на обліку  Каховської ЦРЛ з 2015 року, тяжко хворіє , має діагноз – С-г передміхурової залози st ІV  КГ ІІ   Т3N0М1 та потребує подальшого лікування та обстеження.

Єфременко Олександр Миколайович проживає  у власному будинку з дружиною, дітьми та онуками за рахунок  власної пенсії, пенсії дружини, заробітної плати сина та  орендної плати за земельні паї. Власного підсобного господарства, ВРХ, свиней  на території селищної ради не мають.  Єфременко Олександр Миколайович  потребує  коштів на подальше лікування та потребує надання матеріальної допомоги.

         Тимко  Володимир Корнійович 28.11.1951 р.н. .  згідно довідки № 9/84  від 03.05.2017 року ЦКРЛ ЛКК  перебуває на диспансерному обліку з діагнозом С-г простати st ІІ  КГ ІІ   Т2 No Mo хронічний цистопієлонефрит та потребує довгострокового лікування.

Тимко  Володимир Корнійович проживає у будинку співмешканки  Котлінської Валентини Петрівни за рахунок власної пенсії, заробітної плати  та пенсії співмешканки та орендної плати за землю співмешканки. Власного підсобного господарства ВРХ, свиней на території селищної ради не мають. Проживають скрутно. Тимко  Володимир Корнійович потребує коштів на лікування, придбання ліків, потребує надання матеріальної допомоги.

        Шатній  Олександр Володимирович 27.10.1966 р.н. інвалід ІІ групи  тяжко хворіє, згідно довідки КРЦПМСД від 19.05.2017 року 313/75  має діагноз мікрокардіосклероз. Мітральна вада серця, недостатність ІІ ст.. постійна тахіформа трепотіння передсердь.Напади  кардіальної астми.  Спостерігається  лікарем терапевтом, кардіологом  потребує  постійного  прийому  симптоматичної терапії, реабілітаційних курсів  .

  Шатній Олександр Володимирович проживає  у власному будинку з дружиною та малолітній сином за рахунок  власної пенсії та заробітної плати , заробітної плати дружини. Власного підсобного господарства, ВРХ, свиней  та земельного паю  на території селищної ради не мають.  Шатній Олександр Володимирович потребує  коштів на постійне  лікування та потребує надання матеріальної допомоги.

     Завгородній Володимир Іванович  22.05.1947 р.н., згідно довідки № 5/68  від 11.04.2017 року ЦКРЛ ЛКК  перебуває на диспансерному обліку з діагнозом С-г простати st ІІ  КГ ІІ   Т2 No Mo та потребує довгострокового лікування хворіє з 2016 року .

     Завгородній Володимир Іванович  проживає з сім’єю у власному будинку   за рахунок пенсії, орендної плати за власний земельний пай, орендної плати за земельний пай та пенсію  дружини, заробітної плати доньки та орендної плати за земельний пай сина. Власного підсобного господарства, ВРХ, свиней на території селищної ради не мають .

     Завгородній Володимир Іванович  має низький матеріальний рівень та потребує надання матеріальної допомоги на  придбання ліків.

Згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку, відповідно до  Положення про порядок надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям смт Любимівка та селища Завітне   при виконкомі селищної ради,  керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   виконавчий комітет   селищної ради

 ВИРІШИВ:

  1. Затвердити рішення Комісії з надання матеріальної допомоги, згідно Протоколу № 03 від 30.05.2017 року.
  2. Надати адресну матеріальну допомогу жителям  смт Любимівка    за рахунок коштів, передбачених бюджетом селищної ради на 2017 рік , згідно Програми соціально-культурного  та економічного розвитку:

2.1 Якубі Інні Сергіївні 1996  р.н., онкохворій , одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.2. Слонському Анатолію Павловичу 1950  р.н., онкохворому , одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.3. Караванову Віталію Григоровичу – 1956 р.н. онкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.4. Єфременку Олександру Миколайовичу 1944 р.н., онкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.5. Тимко Володимиру Корнійовичу 1951р.н., онкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.6  Маринич Леонтію Панасовичу 1940р.н., онкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.7.  Завгородньому Володимиру Івановичу – 1947 р.н., онкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.8. Шатньому Олександру Володимировичу 1966р.н.,тяжкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.9.  Моргуну  Володимиру Федоровичу – 1958 р.н. тяжкохворому, одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  5000 ( п’ять тисяч)   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

2.10. Шакало Олександру Дмитровичу 1963 р.н., хворому на туберкульоз , одноразову адресну матеріальну  допомогу  на  лікування та придбання ліків в розмірі  1000 ( одна  тисяча )   гривень  за  рахунок  коштів   бюджету  селищної ради.

  1. Головному бухгалтеру Точьоновій І.Г провести відповідні виплати .
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Коновалова С.В.

   Селищний голова                                       Коновалов С.В.