Зміст

Рішення 199

07.09.2018

 

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

 

РІШЕННЯ  

Х сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

 від 27.08.2017   

смт Любимівка                                                             №  199    

 

 Про погодження  дозволу на розроблення

 проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

для індивідуального садівництва

 

 

 

Розглянувши заяву гр. Олійник Ю.В.. щодо погодження дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва , враховуючи пропозиції та висновки постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів, відповідно до повноважень визначених частиною 4 статті 122 Земельного кодексу України ГУ Держгеокадастру у Херсонській області являється розпорядником земель с\г призначення державної власності за межами населених пунктів,  розпорядження КМУ від 31.01.2018 року  №60-р  «Питання передачі земельних ділянок с\г призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись статтями, Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати погодження на розроблення  розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,0980 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності , розташованих за межами населених пунктів на території садівничого товариства «Меліоратор» в адміністративних межах Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області.

  1. Громадянці Олійник Ю.В. звернутися до Головного  управління Держгеокадастру у Херсонській області для отримання дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність .
  2. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів Драгуновського О.А.

 

Селищний голова                                С.В.  Коновалов