Рішення 194

07.09.2018

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

   РІШЕННЯ  

  Х сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

 від 27.08.2018  

смт Любимівка                                                             №   194   

 

 Про погодження  дозволу на розроблення

 технічної документації із землеустрою

 щодо встановлення(відновлення) меж

 земельної ділянки в натурі на (місцевості)

 Сергейчуку  М.М

 

 

Розглянувши заяву громадянина  Сергейчука М.М. щодо погодження дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення селянського (фермерського) господарства, враховуючи пропозиції та висновки постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів, відповідно до повноважень визначених частиною 4 статті 122 Земельного кодексу України ГУ Держгеокадастру у Херсонській області являється розпорядником земель с\г призначення державної власності за межами населених пунктів,  розпорядження КМУ від 31.01.2018 року  №60-р  «Питання передачі земельних ділянок с\г призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись статтями, Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

1.Надати погодження на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно державного акту на право постійного користування землею від 24.03.1998 року серія ІV-ХС № 010824  громадянину Сергейчуку Михайлу Михайловичу загальною площею 29,4 га, для ведення селянського (фермерського) господарства  із земель державної власності розташованої  за межами населених пунктів Василівської сільської ради Каховського району Херсонської області .

  1. Громадянину Сергейчук М.М. звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області для отримання дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  2. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсівДрагуновського О.А.

 

Селищний голова                                                       С.В.  Коновалов