Рішення 191

07.09.2018

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

 РІШЕННЯ

 Х сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

від 27.08.2018

смт Любимівка                                                 № 191

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою ,  щодо відведення

земельної ділянки у власність

 

Розглянувши заяви гр. Слісаренко Г.В., Пишної Т.П., Пишної В.В., Зарецької І.Ю., Пісоцької Г.Г., Юсупова С.Ю., Пишної В.В. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів ,  керуючись статтями 12, 118, 122, 123, 186 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Вишнева, 2Ж   громадянці  Слісаренко Ганні Василівні орієнтовною площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

2.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Вишнева, 2Е   громадянці Пишній Таїсі Петрівні орієнтовною площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

3.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Вишнева, 2Є   громадянці Пишній Вікторії Віталіївні орієнтовною площею 0,25 га , для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

4.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Степова, 20В  громадянці Зарецькій Ірині Юріївні орієнтовною площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови,

5.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Рибальська   громадянці  Пісоцькій Галині Григорівні  орієнтовною площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

6.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Піщана, 43б   громадянину  Юсупову Сергію Юрійовичу  орієнтовною площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

7.Надати  дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Горностаївський район, с. Каїри, вул. Вишнева, 2з   громадянці  Пишній Валентині Василівна  орієнтовною площею 0,25 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

  1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням статтей Земельного кодексу України.
  2. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів (Драгуновського О.А.)

 

 

 

Селищний голова                                              С.В.  Коновалов