Розвиток підприємництва, установ, організацій  ради

  1. Координувати дії фермерських господарств, підприємств, установ, незалежно від форм власності, жителів Любимівської селищної ради з метою виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку селищної ради на 2018 рік. Сприяти встановленню  на сільському стадіоні; лавок, урн для сміття по території села.

Термін: на протязі року

Виконавці: виконком селищної ради, члени громади

  1. За необхідності проводити планові інформаційні зібрання жителів територіальної громади з різноманітних питань життєдіяльності села. Проводити глибокий аналіз зібраної інформації з метою прийняття дієвих та ефективних рішень.

Термін: на протязі року

Виконавці: виконком селищної ради

  1. Вивчити та використати досвід рад області щодо залучення коштів на реалізацію відповідних програм, які потребують значних матеріальних коштів для використання даних коштів з відповідних існуючих фондів. Проводити активну роботу по залученню на територію ради інвестицій по напрямкам: в розвиток підприємств переробки, крапельного зрошення, будівельної індустрії, новітніх технологій в обробітку землі, розробки корисних копалин, будівництва заправної станції, зеленого туризму, інших об’єктів, що сприятиме створенню нових робочих місць, розвитку інфраструктури селищної ради.

Термін: на протязі року

Виконавці: виконком селищної ради

  1. До моменту оформлення Каїрським БГПОСН «Промінь» проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки для створення торгової площі по вул. Кооперативній та отримання державного акту про право постійного користування землею, надавати на платній основі земельні ділянки для тимчасового розміщення торгівельних палаток для комерційного використання.

Термін: на протязі року

Виконавці: сесія селищної ради.

5.За необхідності проводити планові інформаційні зібрання жителівтериторіальної громади з різноманітних питань життєдіяльності Любимівської селищної ради. Проводити глибокий аналіз зібраної інформації з метою прийняття дієвих та ефективних  рішень.

Термін: на протязі року

Виконавці: виконком селищної ради