Зміст

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

28.09.2019

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

ХІХ сесії  селищної ради       сьомого   скликання

 

від  18.10.2019                                                                 № _____

 

Про припинення фінансування

Каховської районної ради в частині

передачі іншої субвенції на утримання

працівників ПМСД Любимівської ОТГ

 

 

            Заслухавши доповідь та обговоривши інформацію головного бухгалтера селищної ради Точьонової І.Г., відповідно до  ст. 14,22,23,72,78 Бюджетного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з утворенням комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Любимівської селищної ради» селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Припинити фінансування Каховської районної ради в частині передачі іншої субвенції на утримання закладів ПМСД смт Любимівка, с Василівка, с Софіївка та с Комишанка з 01 липня 2019 року.

 

  1. Головному бухгалтеру спільно з відділом фінансів Каховської РДА провести звіряння не використаних залишків іншої субвенції на утримання закладів ПМСД Каховського району Любимівської ОТГ, забезпечити повернення цих залишків коштів до бюджету Любимівської селищної ради та привести у відповідність планові показники селищного бюджету.

    3. Контроль за виконанням даного рішення сесії покласти на постійну комісію з    питань планування, бюджету, фінансів та соціальної політики (голова  комісії Сущенко Ю.В.).

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                   С.В.Коновалов