Зміст

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

19.09.2019

Україна

ЛЮБИМІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Каховського району Херсонської  області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сесії селищної ради сьомого скликання

від

смт Любимівка                                                    №

 

Про  передачу в приватну власність

земельної ділянки гр. Солодкій А.С.

                   

                 Розглянувши заяву гр.Солодкої Анастасії Сергіївни враховуючи пропозиції та висновки постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів, відповідно до статей 12,38,79-1,118,122,186 Земельного Кодексу України, ЗУ «Про землеустрій» «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради:

ВИРІШИЛА:

  1. Передати безоплатно громадянці Солодкій Анастасії Сергіївні в приватну власність із земель комунальної власності Любимівської селищної ради земельну ділянку 0,2480 га,(кадастровий номер земельної ділянки 6523580500:04:001:0053), – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка).

розташована за адресою вул. Миру № 33, с. Софіївка, Каховського району Херсонської області.

  1. Гр. Солодкій Анастасії Сергіївні. зареєструвати право власності на земельну ділянку в порядку визначеному законодавством відповідна до ст. 125,126 ЗКУ.
  2. Зобов»язати гр. Солодку А.С. :

3.1. дотримуватись обов»зків власників земельних ділянок відповідно до ст. 91 ЗКУ,

3.2. Спеціалістам І категорії внести зміни в земельну –облікову документацію.

  1. Контроль покласти на голову постійної комісії з питань екології,земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів (Драгуновського О.А.).

 

 

Селищний голова                                               С.В.Коновалов