Зміст

Про затвердження Програми„Надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям населення Любимівської ОТГ” на 2019 – 2020 роки 

29.03.2019

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

   

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

XVІ сесії  селищної ради   VІІ   скликання

 

від _________2019 року                                                            

 смт Любимівка

 

 Про затвердження Програми

„Надання пільг з послуг зв’язку

окремим категоріям населення

Любимівської ОТГ” на 2019 – 2020 роки

 

Попередньо  заслухавши та обговоривши  інформацію   спеціаліста відділу соціального захисту населення Любимівської селищної ради Дудки О.М.  про  програму „ Надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям населення Любимівської ОТГ ” на 2019- 2020 роки ”, ст.12 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та ст.7 Закону України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Законом України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Програму „Надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям населення Любимівської ОТГ” на 2019 – 2020 роки згідно з додатком  1.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста відділу праці та соціального захисту  населення Любимівської селищної ради Дудку О.М,

 

 

 

 

Селищний голова                                                             С.В. Коновалов

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення сесії

Любимівської селищної ради

від   ___04.2019   №____

 

 

Програма ” Надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям населення Любимівської ОТГ ” на 2019 – 2020 роки

 

 1. Обґрунтування необхідності здійснення програми

Узв’язку з підвищенням тарифів на послуги зв’язку виникла потреба здійснення програми для відшкодування витрат Надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям населення Любимівської ОТГ ” з метою поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій населення, а саме:

Передбачати в бюджеті Любимівської ОТГ кошти для надання пільг в тому числі:

 1. З оплати послуг зв’язку (за встановлення і користування квартирним телефоном) ветеранам війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, на яких поширюється чинність цього Закону, особам, звільненим з військової служби, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», багатодітним сім’ям відповідно до Закону України «Про охорону дитинства».
 2. З оплати послуг зв’язку (користування квартирним телефоном) у розмірі 50 відсотків вартості послуг особам з інвалідністю І групи всіх категорій та сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років

 

 1. Підстава для розроблення програми (нормативна база)

1.Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

2.Бюджетний кодекс України.

3.Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

4.Закон України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”.

5.Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

6.Закон України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

7.Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

 1. Закон України «Про охорону дитинства».

 

 1. Мета програми

 

Забезпечення своєчасної оплати пільги надавачу послуг зв’язку окремим категоріям громадян, які мають право на пільги  на території Любимівської ОТГ.

 1. Завдання програми

Своєчасне відшкодування витрат пов’язане з наданням пільг ветеранам війни; особам, звільненим з військової служби, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби; ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ; учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; багатодітним сім’ям; особам з інвалідністю І групи всіх категорій та сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років.

 1. Етапи виконання

Програма виконується протягом 2019-2020 року.

 1. Загальний обсяг фінансування

Розрахунок коштів, необхідних для здійснення програми з надання пільг ветеранам війни; особам, звільнених з військової служби, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби; ветеранам військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ; учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; багатодітним сім’ям; особам з інвалідністю І групи всіх категорій та сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років додається на (додатку 2).

 

 1. Джерела фінансування

Програма фінансується за рахунок коштів селищного  бюджету.

 1. Перелік заходів програми

Любимівська селищна рада Каховського району Херсонської області укладає договір з ПАТ « Укртелеком», щодо відшкодування витрат, пов’язаних з наданням послуг зв’язку пільговим категоріям населення Любимівської ОТГ.

 1. Очікувані результати від виконання програми

Поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту ветеранів війни; осіб звільнених з військової служби, які стали особами з інвалідністю під час проходження військової служби; ветеранів військової служби та ветеранам органів внутрішніх справ; учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; багатодітних сімей, осіб з інвалідністю І групи всіх категорій та сімей, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років.

 1. Відповідальний виконавець програми та головний розпорядник коштів

Відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів є Любимівська селищна рада.

 1. 1 Контроль за виконанням програми

 

Контроль за виконанням Програми покладається на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва те регуляторної політики та постійну депутатську комісію    з питань   освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та у справах молоді, соціального захисту

 

 

 

Секретар ради                                                        В.Г. Жужа