Зміст

Про погодження  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Каращук О.Г.,Німич Г.І., КурасовуВ.П., Курасову П.А.,Грек А.В.

29.03.2019

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

 від   

смт Любимівка                                                             №      

 

 

Про погодження  дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність Каращук О.Г.,

Німич Г.І., КурасовуВ.П., Курасову П.А.,

Грек А.В.

 

     Розглянувши заяви Каращук О.Г., Німич Г.І., Курасова В.П., Курасова П.А.,Грек А.В. щодо надання погодження на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва ,  враховуючи пропозиції та висновки постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів, відповідно до повноважень визначених частиною 4 статті 122 Земельного кодексу України ГУ Держгеокадастру у Херсонській області являється розпорядником земель с\г призначення державної власності за межами населених пунктів,  розпорядження КМУ від 31.01.2018 року  №60-р  «Питання передачі земельних ділянок с\г призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», керуючись статтями, Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Погодити КАРАЩУК Оксані Григорівні  дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,0990 га із земель АСТ »Садовод» СТ«Славутич» із земель державної власності сільськогосподарського призначення , розташованої за межами населених пунктів на території Любимівської селищної ради  Каховського району Херсонської області.

2.Погодити  НІМИЧ Ганні Іванівні  дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,0525 га із земель АСТ »Садовод» СТ«Іскра» із земель державної власності сільськогосподарського призначення , розташованої за межами населених пунктів на території Любимівської селищної ради  Каховського району Херсонської області.

3.Погодити  КУРАСОВУ Віталію Петровичу  дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,0737 га із земель  СТ «Меліоратор» із земель державної власності сільськогосподарського призначення , розташованої за межами населених пунктів на території Любимівської селищної ради  Каховського району Херсонської області.

4.Погодити  КУРАСОВУ Петру Андрійовичу  дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,0861 га із земель  СТ «Меліоратор» із земель державної власності сільськогосподарського призначення , розташованої за межами населених пунктів на території Любимівської селищної ради  Каховського району Херсонської області.

5.Погодити  ГРЕКУ Андрію Васильовичу  дозвіл  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га із земель державної власності сільськогосподарського призначення , розташованої за межами населених пунктів на території Любимівської селищної об’єднаної територіальної громади (Василівської сільської ради)  Каховського району Херсонської області шляхом поділу земельної ділянки та виділення її в натурі (на місцевості) кадастровий номер
6523580500:05:001:0768 .

  1. Громадянам Каращук О.Г., Німич Г.І., Курасову В.П., Курасову П.А,Греку А.В. звернутися до Головного  управління Держгеокадастру у Херсонській області для отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства .
  3. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів(Драгуновського О.А.)

 

 

Селищний голова                                С.В.  Коновалов