Зміст

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою,  щодо відведенняземельної ділянки в оренду  Херняк В.В.

29.03.2019

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

  сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

від 

смт Любимівка                          № 

 

Про надання дозволу на розроблення  

проекту землеустрою,  щодо відведення

земельної ділянки в оренду  

Херняк В.В.

 

Розглянувши заяву гр.Херняк В.В.  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для індивідуального садівництва, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів,  керуючись статтями 12, 118, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати ХЕРНЯК Віктору Вікторовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) , орієнтовною площею 0,03 га, із земель комунальної власності житлової та громадської забудови Любимівської селищної ради за адресою: Херсонська область, Каховський район, смт. Любимівка , вул. Центральна .
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням статей Земельного кодексу України.
  3. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів (Драгуновського О.А.)

 

 

 

Селищний голова                                   С.В.  Коновалов