Зміст

Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою,  щодо відведенняземельної ділянки у власність Скороїду І.І.

29.03.2019

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

від 

смт Любимівка                          № 

 

Про надання дозволу на розроблення  

проекту землеустрою,  щодо відведення

земельної ділянки у власність

Скороїду І.І.

 

Розглянувши заяву гр.Скороїда І.І.  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для індивідуального садівництва, враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів,  керуючись статтями 12, 118, 122, 123, 186 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати СКОРОЇДУ Івану Івановичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, розташованої за адресою: Херсонська область, Каховський район, с.Лук’янівка, вул. Шкільна, 2 орієнтовною площею 0,07 га із земель комунальної власності Любимівської селищної ради.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням статтей Земельного кодексу України.
  3. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів (Драгуновського О.А.)

 

 

 

Селищний голова                                   С.В.  Коновалов