Зміст

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ,  щодо відведенняу власність земельної ділянки Майстренко В.М.

29.03.2019

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

від                                   2019

смт Любимівка                          № 

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою ,  щодо відведення

у власність земельної ділянки

Майстренко В.М.

 

Розглянувши заяву гр. Майстренко ВМ., про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  , враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів ,  керуючись статтями 12, 118, 122, 123, 186 Земельного кодексу України,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати  МАЙСТРЕНКО Валерії Миколаївні дозвіл на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розташованої за адресою: Херсонська область, Каховський район, смт. Любимівка  , вул.О.Гончара № 2а    орієнтовною площею 0,1500 га із земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

2.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням статтей  Земельного кодексу України.

3.Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів (Драгуновського О.А.)

 

 

Селищний голова                                   С.В.  Коновалов