Зміст

Про надання дозволу на розробку  технічної документації  щодо  поділу земельної Єсіної Л.І.,Скляренку М.В., Артехі Г.Ф.

29.03.2019

 

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сесії  селищної ради   сьомого  скликання

 

 від   

смт Любимівка                                                             №       

 

 Про надання дозволу на розробку

 технічної документації  щодо

 поділу земельної Єсіної Л.І.,

Скляренку М.В., Артехі Г.Ф.

 

                   Розглянувши заяви гр.Єсіної Л.І.,Артехи Г.Ф.,Скляренко М.В. щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, враховуючи пропозиції та висновки постійної депутатської комісії з питань екології , земельних відносин , раціонального використання земельних і природних ресурсів, керуючись ст.12,40,79 Земельного кодексу України,Законом України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр.Єсіній Любов Іванівні та Кирейчиковій Олександрі Віталіївні  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,23899 га ,розташованої за адресою: Херсонська область, Каховський   район смт. Любимівка вул. Горького,34. Кадастровий номер земельної ділянки: 6523555100:01:001:0453.
  2. Надати гр.Скляренку Миколі Васильовичу та Скляренку Віктору Миколайовичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,2680 га ,розташованої за адресою: Херсонська область, Каховський район смт. Любимівка вул.Л.Українки,32. Кадастровий номер земельної ділянки: 6523555100:01:001:0334.
  3. Надати гр. Артехі Ганні Федорівні та Артехі Олександру Петровичу  дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) загальною площею 0,3110 га , розташованої за адресою: Херсонська область, Каховський   район смт. Любимівка вул. Горького,34. Кадастровий номер земельної ділянки: 6523555100:01:001:0443.
  4. Громадянам Єсіній Л.І., Артехі Г.Ф.,Скляренко М.В замовити виготовлення технічної документації у суб’єктів господарювання, що мають відповідні ліцензії.
  5. Розроблені технічні документації щодо поділу земельної ділянки, підлягає погодженню та затвердженню відповідно до ЗКУ Любимівською селищною радою.
  6. Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів(Драгуновського О.А.).

 

 

Селищний голова                                 С.В.Коновалов