Зміст

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення у власність  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козловій Л.П., Черевань О.Ю.,Пилипенко Л.І.,

29.03.2019

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

   

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

XVІ сесії  селищної ради   VІІ   скликання

 

від _________2019 року                                                            

 смт Любимівка

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою  щодо відведення

у власність  земельної ділянки в натурі

(на місцевості) гр. Козловій Л.П., Черевань О.Ю.,

Пилипенко Л.І.,

 

 

Розглянувши заяви громадян Козловій Л.П., Черевань О.Ю., Пилипенко Л,І., враховуючи пропозиції  постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів та  керуючись статтями 12, 22, 33, 79ˡ, 116, 117, 118, 121, 122  Земельного кодексу України,  статтями 20, 22, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козловій Любов Павлівні сільськогосподарського призначення щодо поділу земельної ділянки з (кадастровим номером 6522682500:02:001:0951) із земель комунальної власності за межами населених пунктів на території Каїрського старостинського округу  Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області, загальною площею – 1,000 га для ведення особистого селянського господарства в контурі поля № 6 ділянка № 78 .
  2. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черевань Олександру Юрійовичу сільськогосподарського призначення щодо поділу земельної ділянки з (кадастровим номером 6522682500:02:001:0956) із земель комунальної власності за межами населених пунктів на території Каїрського старостинського округу Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області, загальною площею – 2,000 га для ведення особистого селянського господарства в контурі поля № 6 ділянка № 97,98 .

  3. 3. . Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пилипенко Людмила Іванівна сільськогосподарського призначення щодо поділу земельної ділянки з (кадастровим номером 6522682500:02:001:1046) із земель комунальної власності за межами населених пунктів на території Каїрського старостинського округу Любимівської селищної ради Каховського району Херсонської області, загальною площею – 1,000 га для ведення особистого селянського господарства в контурі поля № 11 ділянка № 29 .
  4. Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягають погодженню відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням статтей  Земельного кодексу України.

 

  1. Після погодження проектів  землеустрою вжити заходів щодо внесення змін до Державного земельного кадастру відповідно до цього рішення;

 

11.Подати погоджені проекти землеустрою за наявності витягу з Державного земельного кадастру до Любимівської селищної ради на затвердження.

 

12.Контроль покласти на голову постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів (Драгуновського О.А.)

 

 

Селищний голова                                                            С.В.  Коновалов