Постійні комісії

Любимівської селищної ради

Постійна комісія з питань прав людини, законності та правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту
Плачендовська Юлія Іванівнаголова комісії, депутат від виборчого округу № 2
Члени  комісії:
Ігнатьєва Марина Григорівнадепутат   від  виборчого   округу №11
Шакало Лариса Іванівнадепутат від   виборчого  округу №9
Заболонкова Галина Олександрівнадепутат від  виборчого округу № 26
Костенко Олена Олександрівнадепутат від виборчого округу № 16
Постійна  комісія  з  питань  фінансів, бюджету, планування, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва те регуляторної політики
Сущенко Юрій Валентиновичголова  комісії , депутат від виборчого округу  № 8
Члени комісії:
Скрипка Світлана Анатоліївнадепутат  від  виборчого  округу № 6
Малафай Олександр Васильовичдепутат від виборчого округу № 24
 Горстка Ольга Володимирівнадепутат від виборчого округу № 23
Голубенко Євгеній  Олександровичдепутат від виборчого округу № 7
Постійна комісія  з питань  екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів
Драгуновський Олександр Анатолійовичголова  комісії, депутат  від виборчого округу № 19
Члени  комісії:
Ягусевич Володимир Сергійовичдепутат від  виборчого   округу №25
Приходько Олексій Олексійовичдепутат від  виборчого   округу №18
Петренко Юрій Михайловичдепутат від  виборчого   округу № 3
Лобур Ірина Анатоліївнадепутат від  виборчого   округу № 1
Постійна  комісія  з питань   освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та у справах молоді, соціального захисту
Жак Лілія Петрівнаголова   комісії,  депутат від виборчого округу №10
Члени  комісії:
Мєдвєдєва Ольга Василівнадепутат від виборчого округу  №17
Щербанюк Лілія Василівнадепутат від виборчого  округу  №20
Простяк Ніна Михайлівнадепутат від виборчого округу  №15
Клопот Наталя Анатоліївнадепутат від виборчого округу № 21

Постійна комісія з питань транспорту, звязку,

житлово-комунального господарства та будівництва

Железняк Микола Анатолійовичголова комісії, депутат від виборчого округу № 12
Члени комісії:
Баль Володимир Вікторовичдепутат від виборчого округу № 4
Шайко Андрій Олександровичдепутат від виборчого округу № 14
Новак Надія Григорівнадепутат від виборчого округу № 22
Железняк Наталія Миколаївнадепутат від виборчого округу № 13