Зміст

Кампанія декларування доходів громадян 2016

28.03.2017

Любимівська селищна рада

 Каховського району

 Херсонської області                                                                  

вул. Центральна 38, смт Любимівка Каховський район Херсонська область

74822, тел. ( 05536) 29-1-40, 29-1-36, 29-1-30. код  ЄДРПОУ 2651840

Любимівська селищна рада повідомляє що з 1 січня 2017 року розпочалася і триває кампанія декларування доходів громадян. Податкова  декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2016році, останній день подання – 3 травня 2017 року за місцем реєстрації.

Обов’язково подати річну декларацію про майновий стан і доходи   мають громадяни, які отримували:

 – при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, не зареєстрованих як самозайняті особи);

 – при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але не звільнені від оподаткування( в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, спадок, подарунки тощо);

 – при отриманні іноземних доходів;

 – в інших випадках, передбачених законодавством.

 Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2015 року. У такому випадку податкову декларацію можна подавати протягом всього року.

    Нагадуємо, декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України.

  Додатково за інформацією просимо звертатись до Каховського відділення  Новокаховської ОДПІ  ГУ  ДФС  у Херсонській області або за телефоном:                2-14-40.

Інспектор по податкам                                        Т.М. Шатня