Зміст

«Діти України – квіти України»

02.06.2017

«Діти України – квіти України»

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.

В Україні цей день відзначається із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Сонячний літній день 1 червня як завжди зібрав у Любимівці на літньому майданчику біля Будинку культури гомінку малечу, щоб привітати наше підростаюче покоління з їхнім святом, школяриків з початком канікул, батьків та громадськість з Днем захисту дітей.

Всіх маленьких жителів селища та їх батьків  зустрічала гарно прикрашена сцена літнього майданчику та веселі дитячі  пісні, які звучали в центрі селища з самого ранку.

           

Талановиті вихованці хореографічних  колективів Любимівського Будинку культури  «Jamp kids» керівник Тетяна Калинюк, «Міріденс» керівник Христина Кудрицька, вокальних колективів  Любимівської ЗОШ № 2 « Веселі нотки» та «Перлинки» керівник Вікторія Култаєва ділилися своєю майстерністю і гарним настроєм під час  свята «Діти України – квіти України».

Традиційний і улюблений багатьма юними художниками конкурс малюнку на асфальті пройшов під гаслом «Діти України – квіти України».

Усі бажаючі мали змогу помилуватися виставкою малюнків «Веселковий світ дитинства», яку організували бібліотекарі Долько  Людмила  та Парфьонова Людмила.

          

Припали дітлахам до душі і конкурси, в яких було дуже багато охочих прийняти участь. Наприкінці свята дітлахи разом з ведучими Жужою Валентиною та Гордієнко Максимом водили веселі хороводи, танцювали, веселились від душі.

Хочемо подякувати за надані подарунки, які отримали діти під час конкурсів депутату Каховської районої ради Романчуку Сергію. Також дякуємо приватним підприємцям  Терьошиним Анжелі та Олександру за солодощі, які  отримали всі маленькі артисти.

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.