ПРОЕКТ РІШЕННЯ

29.11.2018

ЛЮБИМІВСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Каховського   району       Херсонської   області

   

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

XІV сесії селищної ради  сьомого скликання

 

«» грудня 2018 року                                        №

смт  Любимівка

 

  

        Про умови оплати праці

        секретаря Любимівської

        селищної ради

 

            Заслухавши доповідь та обговоривши інформацію головного бухгалтера Точьонової І.Г. та керуючись ст. 14, 15 та ч. 1 ст. 50 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 року № 700 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 353 «Про зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 року № 34 «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України, Постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2009 року № 504 ««Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.1993 року «Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої служби», враховуючи Положення про преміювання та пропозиції депутатів селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити посадовий оклад секретарю Любимівської селищної ради Любимівської об’єднаної територіальної громади Жужі В.Г. з 01 січня 2019 року в сумі 6 600,00 грн (Шість тисячі шістсот гривень) враховуючи, що чисельність населення на підвідомчій території становить до п’ятнадцяти тисяч чоловік.
 2. Присвоїти секретарю ради Жужі В.Г. дев’ятий ранг, як посадовій особі органів місцевого самоврядування віднесеної до п’ятої категорії та встановити до посадового окладу надбавку за ранг в сумі 90,00 грн (Дев’яносто  гривень).
 3. Встановити до посадового окладу надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи п’ятдесят відсотків з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
 4. Преміювати щомісячно секретаря ради Жужу В.Г. у 2019 році відповідно до її особистого вкладу у загальні результати роботи у розмірі 2,0 посадових окладів, до державних і професійних свят та ювілейних дат у розмірі посадового окладу, а також преміювати секретаря ради за результатами року у розмірі не менше посадового окладу в межах фонду оплати праці та економії коштів на оплату праці згідно колективного договору.
 5. Виплачувати секретарю ради Жужі В.Г. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
 6. Взяти до відома, що секретарю ради у разі відсутності селищного голови надано право:
 • Здійснювати щомісячно преміювання працівників апарату селищної ради відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних, професійних свят та ювілейних дат за рахунок місячного фонду оплати праці та економії коштів на оплату праці;
 • Надавати працівникам матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати та допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
 1. Взяти до відома, що в разі відсутності селищного голови надано право секретарю Любимівської селищної ради здійснювати преміювання та надавати матеріальні допомоги працівникам апарату селищної ради.
 2. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, інвестиційної діяльності та розвитку підприємництва та регуляторної політики. (Голова комісії Сущенко Ю.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                   Коновалов С.В.